PRODEJ MOŽNÝ AŽ OD 21+ LET VĚKU!

Podmínky ochrany osobních údajů

Handesgesellschaft Ost, s.r.o., provozující e-shop Gorilla HHC, se sídlem na adrese Skalky 2047/74, PSČ 741 01, Nový Jičín, IČ: 09339591, zastoupená Markem Jasným, jako správce osobních údajů, zpracovává na těchto webových stránkách osobní údaje v souladu s platnými právními předpisy o ochraně osobních údajů.

V souladu s těmito předpisy, naše služby a produkty jsou dostupné pouze pro osoby starší 18 let. Získáváme a zpracováváme osobní údaje, které nám poskytujete při nákupu našich produktů a služeb, a to pro účely:

  1. Vyřízení Vaší objednávky a plnění smlouvy mezi Vámi a námi.
  2. Plnění zákonných povinností, např. vedení účetnictví a účetní evidence.
  3. Marketingové účely, např. zasílání newsletterů, reklamních sdělení.

Příjemci Vašich osobních údajů mohou být osoby poskytující nám služby spojené s provozem webových stránek, a to zejména osoby zajišťující hostingové služby, technickou podporu a další osoby, se kterými sdílíme údaje na základě smlouvy o zpracování osobních údajů.

Při zpracování vašich osobních údajů používáme technické a organizační bezpečnostní opatření, abychom chránili Vaše údaje před zneužitím. Vaše údaje uchováváme v souladu s platnými právními předpisy a v maximální možné míře chráníme.

Máte právo na přístup k Vašim údajům, právo na opravu či vymazání Vašich údajů, právo na omezení zpracování, právo nesouhlasit se zpracováním, právo na přenositelnost údajů, a právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

V případě jakýchkoli dotazů nebo požadavků týkajících se zpracování Vašich osobních údajů nás, prosím, kontaktujte na emailové adrese: info@gorilla-hhc.cz.

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto