PRODEJ MOŽNÝ AŽ OD 21+ LET VĚKU!

Bez perkolace

Kluci a holky, jdeme do toho s bongy! 🌿✨

Tak poslouchejte, nabízíme tu skvělé skleněné bongy v různých stylech a designech - a to všechno bez perkolace! Máme pro vás široký výběr značek jako je Boost, Cactus, Glassic, Psycho, Scorpion, Highline a další.

Některé z nich mají sklo tlusté jen 3,5 mm, ale najdete tu i ty vyloženě robustní kousky s tloušťkou 5 mm, 7 mm a ještě víc! Třeba bongy od značky Boost jsou známé svou pevností a odolností.

A to není všechno! Některé z našich bongů mají jednodílný chillum, ale máme tu i ty, kde je adaptér a kotlík oddělený, takže si můžete dokoupit další kotlík nebo precooler a dát tak svému bongu nový look! Tohle je fakt cool možnost, kterou nabízejí značky Boost a Highline.

A co sklo samo o sobě? No, skvělý materiál! Čistí se snadno, buď originálním čističem na bongy, nebo třeba isopropylalkoholem, tabletami do myčky nebo i prostředky na čištění zubních protéz.

Ale jo, musíte být opatrní, protože sklo je sice skvělé, ale trochu křehké. No a abychom nezapomněli, nezapomeňte se mrknout i na naši kategorii Příslušenství pro bongy, kde najdete všechno, co potřebujete! Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte nám napsat mail, zavolat nebo nás kontaktujte na sociálních sítích. Jsme tady pro vás! 🚀

Certifikáty kvality
Sběratelské předměty
Seriózní balení
Vše skladem
Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto